27. mail toimub väljasõit Viljandisse – külla meie eestpalvekogudusele!

EELKs on tore tava, nimelt loositakse juba mitmendat aastat kõigi eestpalvekoguduse ringis osalevate koguduste (sellel aastal 44) vahel välja paarid. Nii selguvad kogudused, kes saavad teineteisele kogu aasta eestpalvekoguduseks olla, üksteise eest palvetada ja vastastikku üksteise tegemistele kaasa elada.

Kaarli kogudus liitus selle ettevõtmisega 2023. aastal ning meie eestpalvekoguduseks sai loosi tahtel Viljandi Jaani kogudus. Oleme selle koguduse eest pühapäevastel jumalateenistustel palvetanud, kuid oluline oleks ju nende elust ja tegemistest pisut rohkem teada saada. Nii otsustasimegi sellel aastal koguduse kevadise väljasõidu korraldada Viljandisse! Esmalt võtabki meid vastu Jaani koguduse õpetaja Marko Tiitus, kes on lahkelt lubanud Viljandi Jaani kirikut näidata ja koguduse töödest-tegemistest lähemalt kõneleda, sest kaaskristlaste murede-rõõmudega kursis olles oskame neid edaspidi ehk konkreetsemalt ka eestpalves hoida.

Muidugi külastame Viljandis ka teisi huvitavaid kohti, sööme ühiselt lõunat ning tagasiteel Tallinnasse teeme erinevaid peatusi Eesti kultuurilooga seotud paikades. Tõotab tulla väga huvitav väljasõit, kaasas on ka Vootele Hansen, kes on alati meiega oma avarat teadmistepagasit jaganud.

Olete väga oodatud väljasõidule laupäeval 27. mail. Koguneme kell 9 hommikul kiriku juures, tagasi jõuame umbes kell 8 õhtul. Osavõtutasust 30€ maksame ka ühise lõunasöögi.

Oma osalemissoovist andke teada Saima Sellak-Martinsonile, e-postile saima.sellak-martinson@kaarlikogudus.ee või telefonil 53015848.