Tütarlasteansambel

Kaarli koguduse noorteansambel loodi 2010. aastal, kui koos hakkasid laulma koguduse lastekoorist välja kasvanud noored. Praegu laulavad seal lauljad vanuses 12–24, kes on seotud erinevate kogudustega. Ansambel on andnud arvukalt kontserte nii Eestis kui ka välismaal. Täiemahulise kavaga on üles astutud näiteks Kaarli, Püha Vaimu, Tallinna Jaani, Nissi, Ambla, Narva ja Randvere kirikus, Pelgulinna rahvamajas, Tohisoo mõisas ning festivalidel Hispaanias, Itaalias ja Prantsusmaal. Kontserte on antud ka Tallinki Stockholmi laeval, Saksamaal, Taanis, Norras ning Kaarli sõpruskoguduste juures Soomes ja Inglismaal. Koos Kaarli koguduse kontsertkooriga toodi 2012. aastal Raul Talmari juhatusel esiettekandele Mart Siimeri jõululugu “Neljas kuningas”. Põhitegevusena teenitakse siiski regulaarselt kaasa Kaarli koguduse pühapäevastel jumalateenistustel. Samuti võetakse osa üld- ja noorte laulupidudest, vaimulikest laulupidudest ja -päevadest ning Tallinna praostkonna ühisüritustest. Ansambli kavas on ennekõike eesti vaimulik muusika (Piret Rips-Laul, Evelin Kõrvits, Kadri Hunt), vaimulikud rahvaviisid ning spirituaalid. Ansambli asutas ja seda juhendab Maarian Toompere.

Proovid toimuvad 1–2 korda kuus pühapäevasel päeval kell 14–17 koguduse maja saalis (Toompuiestee 4)
Kõik uued lauljad on teretulnud!
Juhendaja Maarian Toompere