Noored

2019. aasta septembrist alustab Kaarlis uus noorteleerikursus.

Registreeri end noorteleeri siit

Noorteleer on suunatud 15–18 aastastele noortele, kes soovib teada:

  • Kes või mis on Jumal?
  • Milleks ma vajan Jumalat?
  • Mis on elu mõte?

Mis on noorteleeri kursus?

Noorteleeri kursus on koht mõtestamaks elu ja vaimsust enda ümber läbi kristliku õpetuse. Me arutleme ja otsime vastuseid teada-tuntud küsimustele, mis meie elu puudutavad.
Käsitleme teemasid, nagu näiteks miks inimesed usuvad? Kes või mis on Jumal? Kui Jumal on hea, siis miks on maailmas nii palju kurjust? Millest jutustatakse Piiblis? Mis on palve ja milleks palvetada? Miks meile kirik? Miks käia jumalateenistustel? Miks saada ristitud jpm. Aruteme nii kristliku õpetuse kui ka üldfilosoofiliste teemade üle.
Lisaks sellele küpsetame pannkooke ja näksime muud head ja paremat. Kursuse jooksul vaatame ka filme, mängime mänge ja teeme ühiseid väljasõite. Näiteks pakume võimalust osaleda kristlikel noorteüritustel ja külastame koos mõne teise koguduse noorteõhtut. Kursus lõpeb leerilaagriga. Kursuse lõpus on võimalik lasta end nii ristida kui ka leeritada.

Millal, kus ja kui tihti kursus toimub?

Noorteleeri kursus leiab aset kaks korda kuus. Vaheldumisi, kord Kaarli kiriku keldris aruteluõhtuna ja kord muul ajal ühise ürituse või filmiõhtu raames.
Päev ja kellaaeg on paindlikud ning need me lepime kokku kursuse jooksul. Möödunud kursuse aruteluõhtud leidsid aset reedeti, algusega kell 18.00. Kursus alustab septembris ja lõpetab kevadel 2020.

Kontakt: Kevin Kirs 

 

Scroll to Top