Toeta kogudust

Suure osa Kaarli koguduse sissetulekust moodustavad liikmeannetused ja kiriklikelt talitustelt saadud annetused. Koguduse kanda on lisaks vaimulike ja teiste kiriku töötegijate palkadele ka elektri- ja kommunikatsioonikulud, side- ja kantseleikulud, halduskulud ning palju muudki.

Iga annetus – nii väike kui ka suur – aitab kaasa Kaarli koguduse püsimajäämisele ja toimetulekule. Püsiannetus on mugav viis anda igakuiselt oma panus, vormi selleks leiate allpool. Ühekordset annetust saab teha samuti alloleva vormi abil või pangaülekandega koguduse arveldusarvele.

Annetuse saaja: EELK Tallinna Toompea Kaarli kogudus
SEB: EE171010022004706006
Swedbank: EE392200221011214295

Anneta (liikmeannetus, annetus remondi heaks, annetus koguduse toetuseks)

Annetamisega on seotud tulumaksusoodustus

EELK Tallinna Toompea Kaarli kogudus on tulumaksusoodustusega organisatsioonide nimekirjas. See tähendab, et eraisik saab igalt annetuselt taotleda tulumaksu tagasi (annetaja isikukood ja annetussumma edastatakse meie poolt Maksu- ja Tolliametile ning see kajastub eeltäidetud tuludeklaratsioonis).

Ettevõtte jaoks on tulumaksusoodustusega annetus, mis moodustab kuni 10% eelmise majandusaasta kasumist või 3% jooksva kalendriaasta sotsiaalmaksuga maksustatavast palgafondist. Ka juriidiliste isikute annetuste kohta edastab Kaarli kogudus andmed Maksu- ja Tolliametilt järgmise majandusaasta alguses.

Annetust tehes sisestage ka oma isikukood – see annab võimaluse annetuse deklareerida ja saada annetuse summalt tagasi tulumaksu. Soovi korral võib sisestada oma nime ja e-maili, annetus võib jääda ka anonüümseks. Enda andmeid sisestades nõustute meie privaatsuspoliitikaga.