Töötegijad

Töötegijad Jaak Aus
Koguduse õpetaja
5300 7734
jaak.aus@kaarlikogudus.ee
Töötegijad Kaisa Kirikal
Koguduse abiõpetaja
5347 8967
kaisa.kirikal@kaarlikogudus.ee
Töötegijad Saima Sellak-Martinson
Koguduse diakon
5301 5848
saima.sellak-martinson@kaarlikogudus.ee
Töötegijad Tiit Zeiger
Koguduse diakon
 Meelis Holsting Meelis Holsting
Koguduse diakon
Töötegijad Piret Aidulo
Koguduse peaorganist
5300 8796
piret.aidulo@kaarlikogudus.ee
Töötegijad Marika Kahar
Koguduse organist
5300 7594
marika.kahar@kaarlikogudus.ee
Töötegijad Urmo Treisalt
Koguduse vaimulike assistent
urmo.treisalt@kaarlikogudus.ee
  Riina Pappel
Koguduse raamatupidaja
riina.pappel@ kaarlikogudus.ee
Töötegijad Kristel Kleinot 
Koguduse juhatuse esimees
kristelkleinot@gmail.com
Töötegijad Ines Ormus
Koguduse sekretär
5300 8086
ines.ormus@kaarlikogudus.ee
Töötegijad Külli Saard
Koguduse infojuht
619 9100
kylli.saard@kaarlikogudus.ee
Töötegijad Piret Marvet
Vanem kirikumees
piret.marvet@kaarlikogudus.ee
Töötegijad Jaanus Ruiso
Kirikumees
5300 6378
jaanus.ruiso@kaarlikogudus.ee
Töötegijad Signe Aus
Koguduse lastetöö juhataja, Kaarli Kooli direktor
524 2804
signe.aus@kaarlikool.ee
Töötegijad Helen Treier
Kaarli Kooli õppealajuhataja
525 4523
helen.treier@kaarlikool.ee
Töötegijad Desire Mägi
Koguduse noortejuht
desire.magi@kaarlikogudus.ee
 

Kaarli kooli ja lasteaia töötajad

Scroll to Top