4. aprillil alustab uus veebipõhine online leerikursus

Armsad leerilapsed ja leerikooliga liitujad!

4. aprillil 2020 alustab uus veebipõhine online leerikursus, kuhu saab jätkuvalt registreerida, vaata lähemalt aadressil: https://kaarlikogudus.ee/kogudus/leerikool/.

Oleme koguduses täiesti uues olukorras ja meile kõigile on harjumatu, et leeritunde peame esialgu ekraani vahendusel. Loodame et tehnika meid alt ei vea ja saame hulgaliselt materjali, mida saame kasutada ka tulevikus.

Esimene online-leeritund leiab aset laupäeval, 4.04.2020 kell 10-12. Veebipõhine leeritund toimub otse ja kõigil, kes soovivad on võimalus osaleda. Samaaegselt loenguga saab esitada onlines Facebookis Kaarli koguduse leerikooli leheküljel või Youtube kanali lehel lehel “Kaarli koguduse leerikool” oma küsimusi ja kommentaare. Seda lehte soovitame ka laikida eelnevalt.

Veebiaadressi, mis kanalisleeritundi näeb,avaldame peatselt, sest ei ole veel päris täpselt selge, kus seda oleks kõige mugavam teha.

Seniks aga tutvuge materjaliga, mis on Kaarli koguduse Youtube kanalis üleval ja vaadake eriti neid teemasid, mis on seotud jumalateenistusega. Videod leiate aadressil: https://www.youtube.com/channel/UCjzZFjWM7v8zChRL7PQsS8w

Rõõmsa kohtumiseni veebis ja ehk peatselt ka silmast silma

Põneva ootusega ja rahusooviga

Koguduse õpetaja Jaak Aus

Scroll to Top