Kalender

Koraalikoor

3
4

Tallinna praostkonna noortepäev “Sa oled väärtuslik!” koguduse majas. Külas Joel Reinaru.
Uued sõbrad, mängud, arutelud, Taize palvus, ülistusmuusika, ühine lõuna, fotojaht vanalinnas.
Osalemine vaba annetuse alusel.

5

Missa
SÜDAME KÕNE JUMALAGA – Tänu olgu Jumalale, kes ei ole heitnud kõrvale mu palvet ega ole mult ära võtnud oma heldust! Ps 66:20

6

Missa

Taizé lauludega ühispalvus Palvusele eelneb Taizé laulude harjutamine kell 17.00–18.00, millega liituma kutsume kõiki koguduse lauljaid ja huvilisi.

7

Muusikaõhtu
Kersti Petermann – orel. Sissepääs vaba.

8

Seenioride klubi koguduse majas

9

Missa, Kristuse taevaminemise püha

10
11
12

Perejumalateenistus, emadepäev
PÜHA VAIMU OOTUS – Kristus ütleb: „Kui mind maa pealt ülendatakse, siis ma tõmban kõik enese juurde!“ Jh 12:32

13

14

Muusikaõhtu, Suurvormide kontsert
Kaarli koguduse kontsertkoor Pärtel Toompere juhatusel. Toomas Bubert – viiul, Kerstin Tomson – viola, Piret Aidulo – orel. Sissepääs vaba.

15

Piibliseminar koguduse majas.
Juhendab abiõpetaja Jaan Lahe.

16

17
18
19

MISSA, 1. nelipüha
PÜHA VAIMU VÄLJAVALAMINE – See ei sünni väe ega võimu läbi, vaid minu Vaimu läbi, ütleb vägede Issand. Sk 4:6

20

Missa, 2. nelipüha

21

Muusikaõhtu
Ott Indermitte – bariton, Piret Aidulo- orel. Sissepääs vaba.

22
23

24
25
26

MISSA
VARJATUD JUMAL – Püha, püha, püha on vägede Issand! Kõik maailm on täis Tema au! Js 6:3

27

28

Kammerkoori Canorus kevadkontsert. Sissepääs vaba

29
30

Seenioride toolivõimlemine koguduse majas

Teoloogiaringi kokkusaamine “Ajalooline Jeesus ja kuulutatud Kristus” (räägitakse Martin Dibeliuse raamatust “Jeesus”) koguduse majas.
Juhendab abiõpetaja Jaan Lahe

31