Kaarli kiriku trepi ja välisukse restaureerimise toetus

14. juunil allkirjastatiTallinna Kaarli kiriku käärkambris sihtotstarbelise toetuse leping kiriku trepi ja välisukse restaureerimiseks, akende tegevuskava koostamiseks ja sellega seotud töödeks summas 57125,10.

2017. aasta märtsis vajus Tallinna Kaarli kiriku käärkambri pool olev trepp kirikuhoone müürist lahti ja trepi üks külg varises sisse.Vesi oli aegade jooksul trepi ja kirikuseina vahele läinud ja täidise ära uhtunud.Vältimaks edasisi varinguid toestati sissevajunud trepi osa.

Vabaduse väljakupoolse külje korrastamiseks telliti projekt.

Tänu Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakonna toetusele summas 57 125,10 € saame selle suve teisel poolel alustada trepi remonti ja restaureerida ka välisukse.

Koguduse kanda jääb sõiduteeni viiva jalgtee ja trepiastmete ehitus, mis läheb kogudusele maksma 20 445,18 €.