Kodukülastused, eestpalved, matustealituste korraldamine

Möödunud nädalal on minuni jõudnud mõned küsimused ja paar teemat, mis vajavad täpsustamist.

Kas kodukülastusi tehakse, kui selleks on vajadus?

Teeme kodukülastusi ja jagame ka kodus armulauda. Loomulikult kasutame kõiki vahendeid, et viirust mitte levitada. Kui vastav küsimus tekib, siis võtke vaimulikuga ühendust ja temaga koos saab arutada nii võimaluste kui vajalike tingimuste üle.

Kas eestpalveid saab edastada ja millal neid palvetatakse?

Eestpalveid palvetame vaimulikega läbi vastavalt sellele, kuidas need meieni jõuavad. Alates eelolevast pühapäevast toome meieni jõudnud palved koguduse ette ka pühapäevasel palvustel youtubi vahendusel. Eestpalveid saab edastada kiriku lahtioleku aegadel eestpalve kasti, kodulehe kaudu või kantseleisse kirjutades. Helistada võib otse õpetajatele.

Kas matuseid toimetatakse ja mis on tingimused?

Sarnast küsimust on mitmel korral küsitus. Lihtne vastus on, et enne kui hakate midagi korraldama, võtke ühendust koguduse õpetaja Jaak Ausi või õpetaja Kaisa Kirikaliga. Oskame anda juhiseid, kuidas selles keerulises olukorras saaks talitus toimetatud.

Kutsun sõltumata küsimusest meie poole julgeltpöörduma. Oleme teie jaoks olemas ja püüame aidata. Küsimuste esitamine aitab kaasa ka sellele, et sarnaseid teemasid saame ka kajastada sotsiaalmeedias.

Jaak Aus
Koguduse õpetaja

Scroll to Top