Koguduse nõukogu valimised on üle viidud uuele ajale – 07.-14. veebruar

Valimised toimuvad 7. -14. veebruaril.

Koguduse õpetaja JAAK AUS kutsub KANDIDEERIMA koguduse NÕUKOKKU:

“Eelmise nõukogu volitused hakkavad lõppema ja soovime uue nõukogu ametisse seada kohe, kui olukord riigis seda lubab ja taas on võimalik pidada avalikke koosolekuid.

Hääd koguduse liikmed! Eriti need, kes olete viimastel aastatel leeris käinud, andke endast märku ja kandideerige koguduse nõukokku.

Tulge pange käsi külge koguduse nõukogu töös. See on hea võimalus kaasa mõelda ja rääkida olulistes küsimustes, mis puudutavad koguduse tegevust täna ja tulevikus. Nõukogu on alati olnud koguduse õpetajale heaks toeks, kellega saab koos arutada nii ametlikel kui ka mitteametlikel kohtumistel koguduse arengute ja majanduse üle. See, kuidas kogudus areneb ja mis suunas liigub, sünnib töötajate koostöös koguduseliikmetega läbi nõukogu töö. Tule pane käsi külge ja aita kaasa meie kiriku ja koguduse arengule”.

Nõukogu valivad koguduse täiskogu liikmed, kelledeks on kõik konfirmeeritud koguduse liikmed, kes on 2020. ja 2021. aastal käinud ARMULAUAL ja teinud LIIKMEANNETUSE. Armulaua sakramendist võib olla osa saanud ka mõnes teises EELK koguduses.

Kes on valmis kandideerima koguduse nõukokku, andke endast märku koguduse vaimulike assistendile Urmo Treisaltile (urmo.treisalt @ kaarlikogudus.ee)

Scroll to Top