Koguduse ühine väljasõit 29. juunil Viljandisse kirikupäevale.

Transpordi hind edasi-tagasi on 15€. Väljasõit toimub kiriku eest hommikul kell 8, peale laulupäeva lõppu sõidame Tallinnasse tagasi.

Huvilistel anda oma osalussoovist teada kaisa.kirikal@kaarlikogudus.ee ja tasuda sõiduraha (EELK Tallinna Toompea Kaarli kogudus SEB EE171010022004706006, märksõna „Transport Viljandisse“).

27.–30. juunil toimub Kirikupäev, mille kulminatsiooniks on 29. juunil toimuv vaimulik laulupidu!

Päevade jooksul on kavas palju kontserte, loenguid, teenistusi, programm lastele ja veel muudki. Üles seatakse ka misjonitelk, kus saab lisaks muule põnevale tutvuda ka erinevate kristlike organisatsioonidega.

Need on päevad, kus me saame kokku tulla ja olla rõõmsad sellest, et meil kõigil on üks Jumal, kes meid liidab. Me saame näidata, et eestlased ei ole usuleige rahvas, vaid et me tunneme oma Loojat.

Pane endale kuupäevad kirja ning tule Kirikupäevale ja vaimulikule laulupeole, et olla koos oma teiste koguduseliikmetega ja julgustada üksteist!

Vaata programmi lehelt: https://kirikupaev.eelk.ee/kirikupaev-2024/programm/ Kuva vähem