Koorid alustavad uut hooaega

Naiskoor alustab uut hooaega neljapäeval 14. septembril kell 17.30–19.30 koguduse maja saalis.

Uued lauljad on koori väga oodatud, sest tulemas on vaimulik laulupidu Viljandis, mitmed kontserdid ja jumalateenistustel laulmised Kaarli kirikus ja väljaspool Tallinna.

Kaarli kontsertkoori 34. hooaeg on alanud. Ees ootab meie peadirigendi suur juubelikontsert, ettevalmistus vaimulikuks laulupeoks Viljandis, suurvormide kontsert, kontserdid Tallinnas ja väljaspool Tallinnat ning laulmised jumalateenistusel kord kuus Kaarli kirikus.

Selleks puhuks on meie ridadesse väga oodatud uued lauljad. Tule kohale esmaspäeval kell 18 aadressile Toompuiestee 4 ning ole erilisel moel osa Eesti ühest suuremast kirikust.

Noorteansambel alustab oma hooaega pühapäeval, 10. septembril erandkorras kell 15  koguduse maja suures saalis.

Ootame uusi lauljaid kõikidesse häälerühmadesse! Proovid toimuvad 2 korda kuus pühapäeval kell 13–16 koguduse maja saalis (Toompuiestee 4).

• Kollektiiv osaleb 2024. aasta vaimulikul laulupeol Viljandis, naiskooride  liigis.
  • Mõte on ka osaleda 2024. aasta kevadel festivalil, mis toimub Itaalias:)

Lisainfo Maarian Toompere maarian.toompere@gmail.com; 56980605