Leeritöö korraldusest eriolukorra ajal

Head leerikooli registreerunud ja uued liitujad!

Seoses sellega, et meie riigis on kehtestatud eriolukord ning meie kokkusaamise aeg lükkub sellest tulenevalt edasi, ei takista see meid aga alustamast leerikursusega. Need, kes ei ole veel jõudnud algavale leerikursusele registreeruda, siis seda saab teha Kaarli koguduse kodulehel.

Selleks et saaksite leerikooli esimeste tundide teemasid iseseisvalt läbida, läheb teil vaja leeriõpikut “On seal keegi”. Kogudus on tellinud kordustrüki ning õpik peaks trükikojast meieni jõudma eeldatavasti märtsikuu lõpus. 

Kui leeriõpik on meieni jõudnud, siis alates 1. aprillist saate teleeriõpikuid enesele soetada Kaarli koguduse kantseleistselle lahtioleku aegadel (E-N kell 10–13). 

Teine võimalus on leeriõpik kätte saada ka kirikust pühapäeviti, esmaspäeviti ning kolmapäeviti (P 10.00-11.30, E 12.30-13.30 ja K 17.00-18.00). Üksiti annab see teile võimaluse tulla ja tutvuda ka koguduse vaimulikega, kes nimetatud aegadel on Kaarli kirikus olemas. 

1. aprilliks valmistame teile ette ka juhised, milliseid teemasid leeriõpikust saate esmalt lugeda ning jagada teile näpunäiteid koduseks iseseisvaks tööks ja kergeteks ülesanneteks.

Hetkeseisus plaanime alustava leerirühma kohtumisi pidada järgmistel kuupäevadel: 9.mai, 23.mai, 6. juuni, 13. juuni, 17. juuni. Leeripüha oleks sel juhul pühapäeval 21. juunil. Leeritundide ajad võivad aga ka muutuda kui eriolukorda meie riigis pikendatakse. 

Lähitulevikus selgub ka võimalus, kuidas saaksime teiega pidada vajadusel ka online-leeritunde. Kõigist muutustest ja leeritundide online-is pidamise võimalustest anname teile võimalikult ruttu teada. 

Scroll to Top