Palume veel sel aasta teha oma liikmeannetus

Head kaasteelised!

Viimastel päevadel on sotsiaalmeedias mitmed vaimulikud teinud üleskutseid liikmeannetuste tasumiseks. Nii teen seda ka mina, sest olukord lihtsalt nõuab seda.

Tavapäraselt moodustavad detsembris laekunud annetused 25% aastasest kogudusele tehtavatest annetustest. Samuti on detsembris kõige rohkem annetajaid, näiteks möödunud aastal oli 507 inimest (siia ei loetud püsikorraldusega annetajaid), mis on umbes 35% kogu annetajate hulgast.

Samuti on jõuluajal kirikus käinud inimeste arv märksa väiksem ja seepärast on jumalateenistustel tehtud annetused vähenenud pea 50%.

Armsad koguduse liikmed. Minu palve on lihtne: palun veel sel aasta teha oma liikmeannetus. Teie annetus aitab kaasa sellele, et koguduse tegevus võiks jätkuda senises mahus.

Annetuse saaja: EELK Tallinna Toompea Kaarli kogudus

SEB, arve: EE171010022004706006