Tallinna praostkonna vaimulike palvekett

Ristiinimesed, palvetagem! Ühispalves on jõud.

EELK Tallinna Piiskopliku Toomkoguduse abiõpetaja JOEL SIIM:

Kristus on surnuist üles tõusnud.

Tõesti, Ta on üles tõusnud.Issand Kristus, Sinu ülestõusmine on maailma täitnud valguse ja rõõmuga, kuid keset muret me seda sageli ei märka. See, mis on iga päev silme ees, ei lase sageli tunda seda, mis on veel varjatud, kuid siiski olemas – elu, valgust, rõõmu.Kristus on surnuist üles tõusnud.

Tõesti, Ta on üles tõusnud.Issand Kristus, Sina andsid maailmale Joona tunnustähe, et enne võitu on kaotus, enne elu on allajäämine. Anna Joona täht ka meile, kes kogeme kaotusi viirusele, anna Joona täht ka meile, kes oleme kaotamas lootust, et märkaksime elu ja võitu.Kristus on surnuist üles tõusnud.

Tõesti, Ta on üles tõusnud.Issand Kristus, me usaldame oma lähedased, oma kodu ja kogu maailma Sinu hoidmisse. Sina elad ja ka meie peame elama.

Scroll to Top