Tallinna Toompea Kaarli Kogudus pakub tööd HALDUSJUHILE

Haldusjuhi peamised tööülesanded hõlmavad ja kinnisvarahalduse ja -arenduse, ning ohutussüsteemide ja töökeskkonna valdkonna koordineerimist ja korraldamist. Samuti kogudusele kuuluva tehnika korrashoiu tagamist, aruandluse koostamist ning tugiteenuste korraldamist.
Otsime just Sind, kui:

• oled töötanud kinnisvara haldamisega seotud ametikohal;

• valdad väga heal tasemel eesti keelt, vene keele oskus on plussiks;

• Sul on väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;

• oled täpne, kannatlik ja kohusetundlik ning pingelised olukorrad ei ole Sinu jaoks probleem;

• suudad mõelda ettenägelikult ja langetada pädevuse piires iseseisvalt otsuseid;

• pead oluliseks kristlikke väärtuseid ja tavasid.

Tallinna Kaarli Kogudus pakub Sulle väljakutseid pakkuvat ja mitmekülgset tööd, meeldivat ja unikaalset töökeskkonda asukohaga Tallinna kesklinnas, paindlikku tööaega, väga toredat meeskonda, kaasaegseid töövahendeid ning võimalust osaleda Eesti suurima, tulevikku vaatava koguduse arengus.
Kandideerimiseks saada CV ja lühike enesetutvustus märksõnaga “Haldusjuht” ja/või küsi lisainfot aadressil urmo.treisalt@kaarlikogudus.ee.