Uue nõukogu valimistulemused

7.-14. veebruarini toimusid koguduse uue NÕUKOGU VALIMISED.

Täiskogu liikmete nimekirja kanti 471 täieõiguslikku koguduseliiget. Hääletamisel osales 108 täiskogu liiget (22,9%).

Nõukogu liikmeteks osutusid valituks: Piret Allik, Elis Erm, Vootele Hansen, Martin Helme, Kajar Kadajas, Kärt Kase, Kristel Kleinot, Janno Koplimets, Lea Krall, Viktor Kriesenthal, Andres-Sven Kruusman, Margit Leerimaa, Rolf Liiv, Tõnis Maldre, Piret Marvet, Heljo Murd, Andre Mägi, Georg Männik, Ave Pajo, Tiina Pauman, Erik Peinar, Bert Ken Raudberg, Tiiu Rikko, Mart Siilman, Mall Sume, Brigita Tasane, Ludvig Tasane, Ardi Vigor, Eda Viisma ja Peep Väljaste.

Nõukogu liikmete asemikeks osutusid valituks: Risto-Pearu Koovit, Rein Piilpärk, Meelis Soon.

Uue nõukogu liikmete õnnistamine toimub 7. märtsi missa ajal.

Scroll to Top