Uus leerikool alustab 26. septembril

Leerikoolis käsitletakse ristiusule olulisi teemasid, nagu mis on usk ja keda/mida uskuda? Kes on Jumal ja kas Tema juhib inimese elu? Miks peaksime olema ristitud ja mis tähendus on ristiinimese elus armulaual? Kuidas õigesti ja hästi elada? Miks on maailmas kurjus ja kannatus? Mis saab pärast surma?
Leerikooli ootame kõiki huvilisi! Selleks ei pea olema eelnevalt ristitud ja/ või kirikuga seotud. Vabakuulajana julgustame leeritundidest osa võtma neidki, kellel leerikool juba selja taga, kuid kes soovivad oma teadmisi ristiusust värskendada.

26. september 06. detsember 2020 Registreeri end leerikooli siit

Tunnid toimuvad: 12. september, 26. september, 10. oktoober, 24. oktoober, 14. november, 28. november, 29. november kell 10 toimub leeriõnnistamine.

LEERIKOOLI TUTVUSTAV VIDEO

Scroll to Top