Uus leerirühm alustab 23. jaanuaril

23. jaanuaril alustab Kaarli koguduses leerikool.

Usku ja uskumist on meie ümber väga palju. Me puutume erinevate uskumistega sageli kokku ja … satume segadusse. On selgeltnägijad ja ennustajad, on neid, kes suhtlevad inglitega ja neid, kes püüavad erinevatest uskumustest enesele sobiva usu kokku liimida.

Seda kõike saab ühel hetkel aga kokku liiga palju selleks, et oskaksime selgemalt näha, elu mõtet tabada ning oma eluteele suunda leida.

Et oma mõtteid korrastada ja veidigi selgust tuua sellesse, mida kirikus usutakse, tule leerikooli.

Me käsitleme ristiusule olulisi teemasid, nagu

– mis on usk ja keda / mida uskuda- kes on Jumal ja kas Tema juhib meie elu

– miks peaksime olema ristitud ja mis tähendus on ristiinimese elus armulaual

– kuidas õigesti ja hästi elada- miks on maailmas ja inimese elus kurjus ning kannatus

– mis saab meist pärast surma

Leerikooliga liitumiseks ei pea olema eelnevalt ristitud ja / või kirikuga seotud. Me ootame kõiki huvilisi! Kutsume leeritundidest osa võtma kõiki neidki, kellel leerikooli läbimisest on palju aastaid mööda läinud, kuid kes soovivad oma teadmisi ristiusust värskendada ning jätkuvalt usus kasvada.

Alustame leerikursusega interneti vahendusel. Esimeses tunnis laupäeval, 23. jaanuaril kell 10 kõneleme eelseisvast kursusest lähemalt ning leerikooli korralduslikust poolest. Loodame, et märtsikuu teises pooles saame pidada ka mõned kontakttunnid, et üksteist silmast silma näha ning omavahel tuttavamaks saada. Seda loomulikult juhul kui pandeemiaga seotud olud seda lubavad.

Leerikursusele REGISTREERIMINE

Usust ja leerikoolist saab vaadata-kuulata ka järgnevast videost

Scroll to Top