Vaimulikust teenimisest eriolukorra ajal

Viimasel vaimulike koosolekul tehti järgmised otsused, mis aitavad kaasa vaimulikule teenimisele eriolukorra ajal:

  1. Kirik on avatud kahel päeval nädalas. Pühapäev kell 10-11 ja kolmapäev kell 17-18. Lahtioleku ajal järgime kõiki nõudeid, seal hulgas ka 2+2 põhimõtet.
  2. Pühapäevastele palvustele youtube’s lisame mälestushetke, et meenutada lahkunuid, keda on hiljuti maetud ja lugeda mälestatavate eest mälestuspalve.
  3. Suurel Neljapäeval (9. aprill) kell 12.00 ning 1. Ülestõusmipühal (12. aprill) kell 10.00 kantakse youtube kanalil üle live streampalvus. 2. Ülestõusmipüha (13. aprill) palvus on Kaarli koguduse youtube’i kanalil vaadatav alates kell 9.00.
  4. Kannatusnädala esmaspäevast (6. aprill) kolmapäevani (7. aprill)kantakse youtube kanalil üle live stream palvus kell 8.45
  5. Teisipäeval (7. aprill) järgneb palvusele “õpetaja online kõnetund”, kus saab vestelda. Hea on, kui saate oma küsimused meile varem esitada. Kui on huvilisi, siis kõnetund hakkab olema kaks korda nädalas.
  6. Laupäeval (4. aprill) toimub esimene leeritund online’is ja seda saavad vaadata kõik soovijad. Leeritund kestab kell 10-12.
  7. Kannatusnädalast ja pühade rõõmust saavad osa ka lapsed Kaarli Kooli youtube’i kanali kaudu: Palmipuudepüha lugu, Suure Reede ristitee ja 1. Ülestõusmipüha palvuseid saab vaadata vastavatel päevadel alates kell 9.00.
Scroll to Top