VÕIMALUS TAGASISAADAV TULUMAKS ANNETADA KOGUDUSELE

15. veebruarist saab hakata täitma tuludeklaratsioone. 

Sellest aastast on võimalik tagasisaadav tulumaks lihtsustatult e-MTAs annetada tulumaksusoodustusega isikute nimekirja kantud ühingule või usulisele ühendusele. Selles nimekirjas on ka EELK Tallinna Toompea Kaarli kogudus.

Annetada saab kuni kolmele saajale ning ükski annetus ei tohi olla väiksem kui 1 euro. Annetada võib kogu tagasisaadava tulumaksu summa või osaliselt. Osalise annetuse korral saab isik samaaegselt ülejäänud osa soovida pangakontole ja/või jätta oma ettemaksukontole.

Kui soovite oma tuludeklaratsioonist tagasisaadava rahaga toetada Kaarli kogudust või mõnda muud organistasiooni, siis kasutega head võimalust!

https://www.emta.ee/…/2019-aasta-tuludeklaratsiooni-esitami…
Scroll to Top