18. DETSEMBRIL kell 10 Kaarli kogudusemajas juubeliaasta konverents “Luterlik kirik eile, täna ja homme. Kaarli kogudus eile, täna ja homme”.

18. DETSEMBER kell 10 Kaarli kogudusemajas juubeliaasta konverents “Luterlik kirik eile, täna ja homme. Kaarli kogudus eile, täna ja homme”. Kõneldakse luterliku kiriku ja Kaarli koguduse eilsest ja tänasest päevast, milline oli kiriku- ja kogudusetöö nõukogude ajal; mida tõi enesega kaasa iseseisvuse taastamise aeg; kuidas muutus kiriku ja koguduse roll ühiskonna elus; millised olid kiriku- ja kogudusetöö eripärad; millised on tänased kiriku rõõmud ja mured ning mida on tulevikult oodata. Ettekandjatena astuvad üles peapiiskop Urmas Viilma, piiskop emeeritus Einar Soone, õpetaja Mihkel Kukk, õpetaja Matthias Burghardt ja õpetaja Jaak Aus. Konverentsil loodame kuulda ka Tallinna linnapea Mihhail Kõlvarti mõtteid Kaarli kogudusest. Konverentsi otseülekanne toimub Youtube kanalis. Kes soovivad konverentsil osaleda kogudusemajas, siis palume eelnevalt registreerida e-posti teel info@kaarlikogudus.ee , kaasa võtta Covid-tõend ja isikuttõendav dokument. Kohtade arv on piiratud.