Tulemas on kolm juubeliaastat kokkuvõtvat sündmust 

Head Kaarli koguduse liikmed

Lõppemas on Kaarli koguduse ja kiriku juubeaasta tähistamine ning tulemas on veel kolm juubeliaastat kokkuvõtvat sündmust. 

16. DETSEMBER kell 18 õhtupalvus muusikaga, mille käigus kogutakse toetust Kaarli Kooli heaks. Kaarli koguduse kontsertkoor, kammerkoor Canorus ja instrumentaalsolistid. 

18. DETSEMBER kell 10 Kaarli kogudusemajas juubeliaasta konverents “Luterlik kirik eile, täna ja homme. Kaarli kogudus eile, täna ja homme”. 

Kõneldakse luterliku kiriku ja Kaarli koguduse eilsest ja tänasest päevast, milline oli kiriku- ja kogudusetöö nõukogude ajal; mida tõi enesega kaasa iseseisvuse taastamise aeg; kuidas muutus kiriku ja koguduse roll ühiskonna elus; millised olid kiriku- ja kogudusetöö eripärad; millised on tänased kiriku rõõmud ja mured ning mida on tulevikult oodata. 

Ettekandjatena astuvad üles peapiiskop Urmas Viilma, piiskop emeeritus Einar Soone, õpetaja Mihkel Kukk, õpetaja Matthias Burghardt ja õpetaja Jaak Aus. Konverentsil loodame kuulda ka Tallinna linnapea Mihhail Kõlvarti mõtteid Kaarli kogudusest. Konverentsi otseülekanne toimub Youtube kanalis. 

Kes soovivad konverentsil osaleda kogudusemajas, siis palume eelnevalt registreerida e-posti teel info@kaarlikogudus.ee , kaasa võtta Covid-tõend ja isikuttõendav dokument. Kohtade arv on piiratud.

19. DETSEMBER kell 10 koguduse aastapäeva missa. Jutlustab peapiiskop Urmas Viilma. Kaarli koguduse kontsertkoor ja kammerkoor Canorus. Kavas Mart Siimeri “Laudamus” ja “Hõisake” ja advendilaulud.

Scroll to Top