Noorteleeri kursus alustab 7. septembril

7. septembril kell 18 alustab kiriku keldris noorteleeri kutsus.
Noorteleer on koht, kus mõtestada elu ja vaimsust enda ümber ning õppida tundma kirikut ja selle rolli Jumalariigi töös, aga ka kohtuda nii praeguste kui ka tulevaste sõpradega ning lihtsalt toredalt aega veeta. Seda kõike läbi vahvate ühistegevuste, multimeedia ja ohtrate pannkookidega.
Kursuse raames kohtume kord kuus reedel kell 18.00 Kaarli kiriku keldrisaalis (kokku 9 korda) ja kord kuus mõnel muul ajal ühise väljasõidu või ürituse raames, nagu näiteks Tartu Pauluse kiriku noortepäevade, Kirikunoorte Talvepäevade jne. Kursus lõpeb mais matkaga.
Ootame osalema kõiki noori alates 15. eluaastast. Alguses võib ka kursusega lihtsalt tutvuma tulla ning hiljem otsustada, kas hakata püsivalt osa võtma või mitte.

Reedeste kohtumiste kuupäevad: 7. september, 12. oktoober, 9. november, 7. detsember, 11. jaanuar, 15. veebruar; 15. märts; 12. aprill; 17. mai.

Scroll to Top