Tallinna praostkonna vaimulike palved. Arho Tuhkru

Tallinna praostkonna vaimulikud kutsuvad kõiki ristiinimesi palvetama. Ühispalves on jõud!

Tallinna abipraost ja EELK Tallinna Püha Neitsi Maarja Piiskopliku Toomkoguduse õpetaja ARHO TUHKRU:

„Ma kutsun siis üles anuma, palvetama, tegema eestpalveid ja tänupalveid kõigi inimeste eest“ (1Tm 2:1).

Tänu Su poole! Sinus me elame, liigume ja oleme, Sinu käes on meie kõikide aegade algus ja ots!

Avan Sulle oma teed, kus põlevad mu palved. Nende eest, kes kannatlikult taluvad haigust ja vajavad hoolt päikesetõusust loojanguni. Nende eest, kes kogu aeg põetavad ja hoolivad ning vajavad jõudu ja rahu oma hingetõmbeaegadel. Nende eest, kes on isolatsioonis päevade kaupa ja ootavad kohtumise aega lähedaste ja kaugetega. Nende eest, kes mures ja nõutud, rasked südamelt, külva lootust ja lohutust päikesetõusust loojanguni. Nende eest, keda enam ei ole, nende eest, kelle palgeil oli kannatus, nende eest, kes vaiksed ja ootavad, et näha Su palet. Aamen!

Scroll to Top