UUED JUHISED ERIOLUKORRA AJAL

Armsad Kaarli koguduse liikmed!

Eile saatsin teile juhise, mis seotud jumalateenistusliku eluga ning inimeste kogunemisega Kaarli kirikus ja koguduses.

Eile õhtul otsustati ja vastava korralduse ka peapiiskop kogudustele edastas, et kõik jumalateenistused tuleb kirikutes ära jätta.

Sellest tulenevalt edastan UUED JUHISED.

Jumalateenistused

Vastavalt otsusele jäävad kõik jumalateenistused Kaarli kirikus ära. Pühapäevast sõnumit: jutlust ja palvet on võimalik vaadata koguduse youtube kanalist https://www.youtube.com/channel/UCjzZFjWM7v8zChRL7PQsS8w või kuulata koguduse kodulehelt https://kaarlikogudus.ee/uudised/jutlused/heliarhiiv/

Pühapäevane sõnum avaldatakse kas laupäevaõhtul või pühapäeva hommikul.

Piht ja armulaud.

Pühapäeval 10.00-11.30,

esmaspäeval 12.30-13.30 ja

kolmapäeval 17.00-18.00 on soovijatel võimalus tulla pihile ja armulauale. Kirikusse tulles pöörduge vaimuliku poole, kes edasisteks toiminguteks juhised annab. Teistel aegadel tuleb aeg vaimulikuga kokku leppida.

Kirik on avatud.

Esmaspäev, neljapäev ja reede 11.00-14.00

Teisipäev ja kolmapäev 15.00-18.00

Pühapäev 9.30-12.00

Juhised kirikusse tulles

• Haigusnähtudega inimestel palume kirikusse mitte tulla!
  • Istuge kirikus võimalikult hajusalt.
  • Kirikusse sisenedes desinfitseerige käed kirikus oleva desinfitseeriva vahendiga.

Talitused, vestlused

Kõik talitused ja vestlused tuleb kokku leppida otse koguduse vaimulikega. Läbi kantselei seda teha ei saa.

Koguduse õpetaja Jaak Aus 5300 7734, jaak.aus @ eelk.ee

Koguduse abiõpetaja Kaisa Kirikal 5347 8967, kaisa.kirikal @ eelk.ee

Koguduse diakon Saima Sellak-Martinson 5301 5848, saima.sellak-martinson @ eelk.ee

Kõikide tegevuste osas on antud soovitus need eriolukorra ajal ära jätta või lükata edasi.

Kantselei on avatud

Esmaspäev-neljapäev 10.00-13.00

Piiblitunnid, loengusari “Jalutades Jumala aedades”, kirikukool, muusikaõhtud, koraalikoor, seenioride klubija leeritunnid jäävad ära.

Kooriharjutuse kohta jagavad infot koorijuhid.

Täpsemat infot jagame jooksvalt koguduse kodulehel ja Facebookis.

Lisan ka piiskop Joel Luhametsa palvemõtte: Palvetame, et Jumal ka seda ootamatut, ohtlikku ja keerukat olukorda kasutaks meie hingede õnnistuseks. Et lõpuks võiks Joosepi kombel öelda: aga Jumal pööras selle heaks, et teha, mis tänapäeval ongi tehtud – hoida palju rahvast elus.

Õnnistagu ja hoidku meid Kõigeväeline Jumal!

Koguduse õpetaja Jaak Aus

14.03.2020